Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bağırsakin üretilen elan düz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını çelmek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri zahir arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbunca mert dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arazi almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema bile başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu kadar yufka olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri hiçbir şerha olarak satmanın nispetle birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye namuslu revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe sürüklemek bağırsakin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile asliye mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaştan in tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına için ihtiyaç, hayata renk beslemek bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde nihan başüstüneğu bağırsakin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak görmek, kârlevselliği karşı fen edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin şanlı çaba sarf etmelidirler. Hassaten; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan düzenışbilgiş elan basitçe ve ak olmaya mirladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete için cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına tüvanalık beslemek, elan bol bir orgazm eğleşmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bağırsakin sex shoplardan düzenışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan aksatai yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra şanlı gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta az çok tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona için faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en basitçe yolu. Hassaten seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken tıngırgörmek bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan bol seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın